Kancelaria parafialna

czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki (z wyjątkiem wtorku), przez pół godziny od

zakończenia Mszy Świętej wieczornej.

Kancelaria w Wielkim Tygodniu ,czyli w dniach od 25 do 30 marca będzie czynna w poniedziałek 25.03,

wtorek 26.03.oraz środę 27.03. W pozostałe dni tygodnia będzie nieczynna.

Kancelaria jest również nieczynna w pierwsze piątki miesiąca oraz uroczystości kościelne i państwowe oraz w czasie rekolekcji.

W sprawach związanych z pogrzebem proszę kontaktować się pod numerem 787 201 233

/parafia/ lub 502 114 129 /firma Cerber zarządzająca cmentarzem/.

*Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Pęcicach nie prowadzi korespondencji urzędowej drogą elektroniczną.
Wszelkie sprawy należy załatwiać bezpośrednio w kancelarii parafialnej.
Zapytania, zgłoszenia i inne kwestie wymagające udzielenia urzędowej odpowiedzi, należy przesyłać w tradycyjnej formie papierowej, własnoręcznie podpisane.
Przy braku możliwości osobistego odbioru dokumentów (np. świadectwo chrztu Świętego) należy uzyskać pisemne upoważnienie.
Przy odbiorze jakiegokolwiek dokumentu należy mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem.