Rozpoczął się Adwent - radosny czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W tym wyjątkowym okresie zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach oraz Roratach - Mszy Świętej ku czci Najświętszej Maryi Panny

Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej, termin 07-13 marzec 2023, zapisy trwają do 10.12.2022

Na ekrany kin 11 listopada wchodzi wyjątkowy film "Prorok" opowiadający historię Prymasa kardynała Wyszyńskiego.

"Odmawiajcie codziennie różaniec" - tymi słowami Matka Boża w swych objawieniach w Fatimie prosiła całą ludzkość za pośrednictwem trójki małych dzieci o modlitwę różańcową która jest zbawienna dla całego świata i grzeszników. W miesiącu październiku w sposób szczególny cały Kościół skupia się na różańcu.